Trzy medale medale lekkoatletów STALI LA w Mistrzostwach Polski Seniorów. Świetny występ ostrowskich lekkoatletów w konfrontacji z najlepszymi zawodnikami w Polsce

🔝 jesteśmy Mistrzami Polski w sztafecie 4x200m 🔝‼️🔥🔥💛💙
❗️👌 Patryk Wykrota brązowym medalistą na 200m 👏👏🔥🔥
❗️👌 Marcin Karolewski brazowym medalistą w biegu na 200m w kategorii U23 👏👏🔥 🔥
❗️✔️ po letnim zwycięstwie sztafety 4x100m po raz kolejny udowadniamy, że mamy najmocniejszych sprinterów w Polsce 💪💪🔝🔥🔥💛💙 sztafeta w składzie: Patryk Wykrota, Tomasz Jankowski, Cyprian Adamcio i Marcin Karolewski wygrała z czasem 1.26,92 👏💪 drugie miejsce zajął AZS AWF Katowice z czasem 1.27,24 a trzecie RKS Łódź 1.27,63👏👏
❗️✔️ mieliśmy potencjał na jeszcze lepszy rezultat, a być może i nawet na rekord Polski, jednak zespół AZS AWF Katowice pobiegł bardzo dobrze taktycznie, skutecznie uniemożliwiając nam wyprzedzanie, przez co sporo straciliśmy.
❗️✔️ Patryk Wykrota był jednym z faworytów do medali w biegu na 200m, jednak o wszystkim zadecydowały poranne biegi eliminacyjne, gdzie niestety nasz zawodnik uzyskał gorszy czas o 5 tysięcznych sekundy od drugiego zawodnika i ostatecznie został rozstawiony na dużo mniej korzystnym czwartym torze.
W finale Patryk zrobił co mógł, dał z siebie wszystko i wywalczył brązowy medal, z bardzo dobrym czasem jak na czwarty tor: 20,96s 🔥🔥👏👏💪 zwyciężył Albert Komański z rewelacyjnym czasem 20,56s, drugi był Łukasz Żok z czasem 20,74s 👏👏💪💪
❗️❗️💛💙 Szóste miejsce Olgi Szlachty w trójskoku. Olga z wynikiem 12,72m zajęła szóste miejsce. Niestety nie udało sie pobić rekordu Polski U18 ale cały sezon halowy Golgi możemy uznać za niesamowicie udany 👏👏💪
** Patryk Wykrota zajmuje wysokie szóste miejsce w biegu na 60m podczas Halowych Mistrzostw Polski seniorów w Toruniu 🔝🔝 i ustanawia przy tym nowy REKORD OSTROWA na tym dystansie ➡️ 6,76s 🤯🤯🔥🔥
✅ 20 miejsce zajmuje w rywalizacji na 60m Michał Tuczyński z czasem 7,06s 👏
✅ 21 miejsce zajął Tomasz Jankowski z czasem 7,10s 💛💙
❗️✔️ szóste miejsce w finale zajął Marcin Karolewski, który z najgorszego pierwszego toru uzyskał czas 22,33s 👏👏💪💪 Marcin był trzecim najlepszym zawodnikiem w kategorii U23, za co otrzymał brązowy medal 🔥🔥💪🔝
❗️✔️ bardzo wysokie dziewiąte miejsce zajęła nasza druga sztafeta 4x200m w składzie: Piotr Stojanowski, Michał Tuczynski, Piotr Rak i Michał Jopek 💪💪🔥🔥👏 czas 1.30,17 👏💪
* 10 m Robert Kulesza z czasem 3.55,95 uplasował sie na wysokiej 10-tej pozycji, jest to wynik lepszy niż w zeszłym roku (Robert zajął wtedy 12 miejsce) 🔥💪👏👏 wielkie gratulacje! 💛💙
❗️✔️ 11 lokatę w skoku w dal zajęła Natalia Benedykcińska z wynikiem 5,71m 👏👏 była szansa na ścisły finał niestety najdłuższy drugi skok byl spalony o zaledwie centymetr.
❗️✔️ również 11 miejsce zajela Julia Dutkiewicz w skoku wzwyż z wynikiem 165cm 👏👏 byłoby na pewno wyżej gdyby nie nieumyślne przesunięcie znacznika przez jedną z zawodniczek 🥺 co odbiło się negatywnie na kolejnej próbie Julki.
‼️Na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu zdobyliśmy łącznie 3 medale 🥇🥉🥉
💛💙Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Teraz czas na krotki odpoczynek i ruszamy z przygotowaniami do sezonu letniego.💛💙
✊Wyjazd na Halowe Mistrzostwa Polski był współfinansowany ze środków Miasto/Gmina Ostrów Wielkopolski oraz Powiat Ostrowski.