✅ Sztafeta dziewczyn 4x100m po raz CZWARTY z rzędu wygrała rywalizację w Mistrzostwach Polski ❗️🔥🔥 dwukrotnie w U16 i teraz dwukrotnie w U18 💛💙❗️🔥❗️

❗️✅ nasze złotka w składzie: JULIA PODRUCZNA, OLIWIA KLAR, DAGMARA ADAMCIO i INGA KANICKA znów biegały w deszczu i tym razem w 14 stopniach 😣 a mimo tego uzyskały swój najlepszy wynik w historii ustanawiając tym samym nowy rekord Ostrowa – czas 47,22s❗️🔥❗️💪💪👏👏👏👏
❗️✅ niestety kontuzja BARTKA OPIELEWICZA tuż przed przekazaniem pałeczki na drugiej zmianie zadecydowała o tym, że nie mogliśmy już walczyć o medale w sztafecie męskiej 🥺😔 w momencie urazu byliśmy na prowadzeniu a do zmiany szykowali się nasi dwaj najszybsi sprinterzy 💛💙
Chwała Bartkowi że pomimo ogromnego bólu przekazal pałeczkę skacząc na jednej nodze 💪 i mogliśmy ukończyć rywalizację ostatecznie na siódmej pozycji 👏 chłopacy: PIOTR RAK, BARTEK OPIELEWICZ, MICHAŁ JOPEK I KAROL BŁASZCZAK – wielki szacunek dla Was za to co zrobiliście💪 dla nas jesteście wielcy 💛💙💪
❗️✅ bardzo wysokie szóste miejsce w skoku w dal wywalczył z nowym zdecydowanym rekordem życiowym SZYMON JAŃCZAK – 6,63m 💪🔥 wielkie brawa 👏👏💪🔥🔥
❗️✅ w finale B biegu na 400m przez plotki ostatecznie nie wystawiliśmy AMELII PŁÓCIENNICZAK – aby oszczędzać ją na jutrzejszy bieg sztafety 4x400m 💪 💛💙
❗️✅ wcześniej rano spokojnie przez eliminacje przebrnęli:
➡️ OLGA SZLACHTA w trójskoku 12,30m – pierwszy wynik eliminacji 👏👏💪
➡️ BARTEK OPIELEWICZ w trójskoku 12,83m 👏👏💪
➡️ DARIA RYBAK w skoku wzwyż – 155cm 👏👏💪
➡️ Ze świetnymi czasami niestety przy za dużym wietrze INGA KANICKA 24,62s oraz OLIWIA KLAR 24,66s w biegu na 200m 👏👏💪 obie awansowały do finału A z czwartej i piątej pozycji 👏👏
➡️ PIOTR RAK na 200m 22,07s i awans do finału B z pierwszym czasem, do finału A zabrakło tylko 7 setnych sekundy 👏👏💪💪 Rekord życiowy Piotrka wynosił dotychczas 22.50s!
➡️ KAROL BŁASZCZAK na 200m 22,73s – awans do finału B z siódmym czasem 💪💪👏👏 szkoda pierwszego „odstrzelonego” (błąd sędziego) biegu po przebiegnięciu prawie 100m,uniemożliwił on uzyskanie przez Karola dużo lepszego rezultatu. 😣