Biegacze Stali LA wystąpili we Wrocławiu w mityngu ogólnopolskim

W dniu 4 maja 2019 r. we Wrocławiu odbył się mityng kwalifikacyjny, na który udali się zawodnicy Stali LA specjalizujący się w biegach średnich i długich z trenerką Kamila Grzegorowską.

Najlepiej z ostrowskiej ekipy spisała się Lena Dąbrówka zajmując w biegu na 600 m. III m. z wynikiem 1.44,47 s.  Jej koleżanka klubowa – Anna Losy na dystansie 800 m. uplasowała się na IV miejscu z wynikiem 2.34,05 s.

Wśród zawodników najlepiej zaprezentował  się Dawid Borowski, który zajął IV miejsce w biegu na 800 m. z rekordem życiowym – 1.57,18 s. Na tym samym dystansie Robert Kulesza uplasował się na VII pozycji – 1.59,67 s. – także „życiówka”, Jakub Chmielarz był VIII – 2.01,04 s., Kacper Adamczak – IX z wynikiem 2.01,79 s., a Damian Drozdowski XVI – 2.10,18 s.

W biegu na dystansie 3000 m. Rafał Retting zajął IX miejsce – 9.58,26 s., a Marek Jankowski uplasował się na XI pozycji – 10.12,42 s.