CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE 2021 roku zaczynamy!!!

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE 2021 roku zaczynamy!!!

ROZPOCZYNAMY CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE ROKU 2021 !!!
Już od najbliższego czwartku – 6 maja 2021 r. godz. 16.00 rozpoczynają się LEKKOATLETYCZNE CZWARTKI 2021 r. Kolejne rundy sesji wiosennej odbędą się 13, 20 i 27 maja. Zawody sesji jesiennej (3 rundy) odbędą się jesienią i podczas ostatniej – jesiennej rundy najlepsi zawodnicy w PIĘCIU KATEGORIACH WIEKOWYCH otrzymają, puchary, medale i upominki.
Poniżej PRZYCISK _ TABELE LEKKOATLETYCZNE
Klub Sportowy STAL LA jest jednym z najlepszych w Polsce w szkoleniu dzieci i młodzieży. W tym roku okazaliśmy się najlepszym w Polsce Klubem, spośród 180 startujących, w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych zdobywając aż 9 medali w tym 4 złote. Julia Dutkiewicz jako trzecia reprezentantka Ostrowa w kategorii Seniorów, po Sławomirze Majusiaku i Ewie Rosiak stanęła na podium Mistrzostw Polski Seniorów zajmując w skoku wzwyż III m. Szkolimy w różnych grupach dzieci od I klasy szkoły podstawowej do seniorów włącznie. Można powiedzieć, że wielu obecnych medalistów mistrzostw kraju rozpoczynało swą karierę właśnie uczestnicząc w Czwartkach Lekkoatletycznych. Stąd ZAPRASZAMY DZIECI wraz z rodzicami do udziału w tej pięknej imprezie. Teraz, kiedy dzieci i młodzież ze względu na pandemię spędzała czas przy komputerze – można na stadionie spróbować swoich sił. Na naszych zawodach startuje liczna grupa dzieci najmłodszych – przedszkolaków a bywały przypadki udziału 3-4-latków. Apelujemy do RODZICÓW, BABĆ I DZIADKÓW, OPIEKUNÓW – już w czwartek o godz. 16.00 spotkajmy się na stadionie w Ostrowie przy ul. Kusocińskiego. Wystarczy tylko przyjść – zapisać się i wystartować. Telefon w razie pytań – 507 786 002 (Prezes – Marek Walczak). Poniżej regulamin imprezy.
 W zawodach mogą startować dziewczęta i chłopcy urodzeni w roku 2008 i młodsi.
 Po raz pierwszy w historii wprowadzamy aż PIĘĆ KATEGORII WIEKOWYCH
o I – rocznik 2008
o II – rocznik 2009
o III – rocznik 2010-2011
o IV – rocznik 2012-2013
o V rocznik 2014 i młodsi
 Każdy uczestnik przychodząc pierwszy raz na zawody otrzymuje od organizatora NUMER STARTOWY, z którym MUSI startować we wszystkich zawodach do końca roku 2021. Jeżeli ktoś posiada numer startowy z ubiegłego roku – może go wykorzystać w 2021 r. (przynosi go na pierwsze zawody). Proszę zabrać ze sobą agrafki.
 W każdym CZWARTKU można startować aż w trzech konkurencjach (jednej biegowej i dwóch technicznych lub w dwóch biegowych i jednej technicznej)
 Za każdy start uczestnik otrzymuje punkty wg. tabel wielobojowych. W związku z tym startując we wszystkich 7-miu CZWARTKACH można wystartować 21 razy. Do końcowej klasyfikacji zaliczanych jest 15 najlepszych wyników.
 Po sesji wiosennej trenerzy wytypują reprezentację na FINAŁ OGOLNOPOLSKI CZWARTKÓW, czyli nieoficjalne Mistrzostwa Polski.
Szczegółowy regulamin poniżej na załączonym zdjęciu poniżej
 
 
Close Menu