❤️ co za wspaniały obrazek 😍 nasi zawodnicy Dawid Grząka i Ewa Piaszczyńska z orzełkiem na piersi w meczu międzypaństwowym Polska-Czechy-Węgry-Słowacja w Bańskiej-Bystrzycy 🤍❤️ ❗️
❗️✅ Dawid zajmuje doskonale drugie miejsce w biegu na 100m z fantastycznym czasem 10,53s (wiatr +0,6m/s). 🔥🔥💪 Zwyciężył Marek Zakrzewski z rezultatem 10,33s 👏
❗️✅ Dawid pobiegł również na ostatniej zmianie w sztafecie 4x100m i wraz z kolegami z reprezentacji Polski: Marek Zakrzewski, Tomasz Gizycki, Cezary Łazowy zajęli pierwsze miejsce z czasem 39,99s 🤯🔥🔥👏💪
❗️✅ Ewa zajęła trzecie miejsce w biegu na 200m z rezultatem 24,90s (drugi wynik w życiu na tym dystansie) 🔥🔥💪👏
❗️✅ Ewa podobnie jak Dawid pobiegła również w sztafecie 4x100m. Wraz z Oliwia Greiner, Oliwia Zimolag, Anna Rejchert zwyciężyły z czasem 45,86s 🔥🔥👏💪
❗️🤍❤️ ogromne gratulacje dla Ewy i Dawida za kolejny bardzo udany start w barwach biało-czerwonych na międzynarodowej imprezie 🤍❤️❗️