Dwa medale w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików U16 (MM U16) oraz 5 medali w Mistrzostwach Wielkopolski ostrowskich „przełajowców” rozegranych w Luboniu

20 listopada w Luboniu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików U16. KS STAL LA Ostrów Wielkopolski reprezentowało 4 zawodników.
• Złoty medal w biegu na dystansie 3 km zajął Hubert Brudło z wynikiem 10.58,01 zdobywając 3 p. w Ogólnopolskim Współzawodnictwie Dzieci i Młodzieży
Brązowy medal wywalczyła Natasza Mucha w biegu na dystansie 1,5 km – 5.36,11 (2 p.)
Sandra Grzeszczyk uplasowała się na IX miejscu – 1,5 km (1 p.)
Tymoteusz Grafff – XV m – 2 km (1 p.)
Podopieczni Kamili Grzegorowskiej zdobyli 7 kolejnych punktów do Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży.
W Luboniu odbyły się również Mistrzostwa Wielkopolski w Biegach Przełajowych w których wystąpiło 11 reprezentantów Stali La ( w tym uczestników MM U16 klasyfikowanych również w Mistrzostwach Wielkopolski). Lekkoatleci STALI LA zdobyli łącznie 6 medali w tym 3 złote.
XV m – Tymoteusz Graff – U16 – 2 km
Za tydzień odbędą się Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych. Istnieją realne szanse na wysokie miejsca i kolejne zdobycze punktowe. Wyjazd był współfinansowany przez Gminę/Miasto Ostrów Wielkopolski i Starostwo Powiatowe. Dziękujemy