Inga Kanicka – tuż za podium w Mistrzostwach Europy U18 w Jerozolimie

Sztafeta reprezentacji Polski U18 z INGĄ KANICKĄ w składzie zajęła 4 miejsce podczas Mistrzostw Europy w Jerozolimie

• skład sztafety: Zuzanna Zając, Inga Kanicka, Marysia Jarosińska i Julia Przewieźlik. Inga biegła na drugiej zmianie dystans 200 m

* dziewczyny weszły do finału z szóstym czasem a ostatecznie po dyskwalifikacji reprezentacji Czech zajęły czwarte miejsce z czasem 2,10.72

* Gratulujemy udanego występu na tak prestiżowej imprezie naszej zawodniczce i trenerowi – Michałowi Walczakowi

* Reprezentacja Polski wygrała swój bieg eliminacyjny w sztafecie szwedzkiej (100m x 200m x 300m x 400m) z czasem 2,11.04.

• Jesteśmy niesamowicie dumni z biegów w sztafecie Ingi

!!! Inga zajęła 11 miejsce w biegu na 200 m z czasem 24,70s podczas Mistrzostw Europy U18 w Jerozolimie

zważywszy na spore problemy w okresie przygotowawczym można odbierać ten wynik w kategorii „niemożliwe stało się możliwe”

oczywiście apetyty mieliśmy na szybsze bieganie i awans do wielkiego finału – ale nie zawsze się da. Inga pobiegła na maksa swoich możliwości i jesteśmy z niej mega dumni! nie każdy może się pochwalić że jest jedenasty w Europie na 200m