JUTRO – 27 SIERPNIA – PIERWSZE CZWARTKI 2020 r. – ZAPRASZAMY DZIECI ROCZNIKÓW 2007 i MŁODSZE

JUTRO – 27 SIERPNIA – PIERWSZE CZWARTKI 2020 r. – ZAPRASZAMY DZIECI ROCZNIKÓW 2007 i MŁODSZE

JUTRO tj. 27 sierpnia 2020 o godz, 16.00 ruszają CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM!!!! Miały rozpocząć się w ubiegłym tygodniu, ale ze względu na złą pogodę zostały przeniesione na jutro
Moi drodzy wreszcie doczekaliśmy się – jutro na Stadionie w Ostrowie Wlkp. przy ul. Kusocińskiego „Stali” kontynuujemy rywalizację rozpoczęta w 2019 r.
ZAPRASZAMY DZIECI Z MIASTA I POWIATU OSTROWSKIEGO, A TAKŻE WSZYSTKIE DZIECI Z INNYCH MIEJSCOWOŚCI ZNAJDUJĄCE SIĘ W TYCH TERMINACH W OSTROWIE. BĘDZIE WIELE ATRAKCJI i NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH. Już jutro pierwsze dekoracje.
Pierwsza impreza odbędzie się 27 sierpnia (czwartek) o godz. 16.00 na stadionie przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie. Kolejne zawody odbędą się we wrześniu (jeszcze brak ustalonego terminu), kolejne 8 października i Finałowe – 15 października 2020 r.
Do punktacji indywidualnej zaliczane będą 3 imprezy z jesieni 2019 r. oraz 4 imprezy z 2020 r. Z tych siedmiu zawodów najlepsze wyniki z CZTERECH najlepszych dla zawodnika „czwartków” będą wliczane do punktacji indywidualnej.
Podczas wejścia na stadion będzie obowiązywała tzw. „bramka”, gdzie dłonie każdego z uczestników i jego opiekunów zostaną zdezynfekowane. Ponadto wymagane będzie wejście na stadion w maseczce ochronnej. Oczywiście podczas rozgrywania konkurencji maseczki można zdjąć. Na „bramce” opiekunowie chcący by ich dzieci wzięły udział w imprezie otrzymają dokument, który po zapoznaniu się z nim wypełnią i podpiszą.
Podczas zawodów będą obowiązywały numery startowe. Zawodnicy startujący w 2019 r. prosimy o zabranie numerów startowych, w których startowali, a uczestnicy, którzy po raz pierwszy wystartują otrzymają od organizatorów nowe numery. W przypadku zagubienia „starych” numerów prosimy o „odręczne” wykonanie ich np. z kartki papieru w formacie 20×15 cm.
Szczegółowy regulamin na zdjęciu poniżej. Poniżej również lista z numerami startowymi z 2019 r. oraz aktualna klasyfikacja.  W drugim przycisku – wzór OŚWIADCZENIA koniecznego do wypełnienia przez rodzica/opiekuna dziecka. Druki te również będzie można pobrać od organizatorów w dniu zawodów

Close Menu