KLUB SPORTOWY STAL LA patronuje dzieciom i młodzieży ćwiczącym w GRUPACH LDK (Lekkoatletyka Dla Każdego). ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA SPORTOWE. MOŻE I TY BĘDZIESZ MISTRZEM POLSKI

KLUB SPORTOWY STAL LA patronuje dzieciom i młodzieży ćwiczącym w GRUPACH LDK (Lekkoatletyka Dla Każdego). ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA SPORTOWE. MOŻE I TY BĘDZIESZ MISTRZEM POLSKI

Trenerzy KS STAL LA w Ostrowie Wielkopolskim dziękują dzieciom i ich rodzicom za udział w zajęciach LDK (Lekkoatletyka Dla Każdego), które odbywają się dzięki wsparciu Urzędu Miasta oraz Dyrektorów SP nr 6, SP nr 7 i SP nr 9. Zajęcia odbywają się w wymienionych szkołach i są bezpłatne.

W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy nabór do grup szkoleniowych, który odbył się w SP 9 (piątek 13 listopada). Przybyło ponad 20 dziewcząt i chłopców – stałych uczestników i debiutantów. Oprócz zwykłego treningu odbyły się konkursy w tym jeden… z nagrodami oraz przeprowadzono sprawdzian w biegu na 20 m. dla wszystkich uczestników.

NABÓR DO GRUP będzie odbywał się ciągle tzn. w każdym momencie zapraszamy na zajęcia, nie tylko adeptów lekkiej atletyki, ale również dzieci, które chcą atrakcyjnie spędzić czas.

Zajęcia są prowadzone w trzech grupach:

  • Dzieci najmłodsze z roczników 2011 i młodszych – w SP nr 6 i prowadzi je trenerka Katarzyna Pawlik – poniedziałki godz. 16,00 i czwartki godz. 15,30 (w najbliższym tygodniu we wtorek zajęć nie będzie)
  • Dzieci z roczników 2008, 2009 i 2010 – SP nr 7 – zajęcia prowadzą – trenerka Ewa Rosiak i trener Marek Walczak – wtorki godz. 17.00 i czwartki godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 7 oraz w piątki o godz. 18,00 w Szkole Podstawowej nr 9 (wejście od ul. Szkolnej)
  • Dzieci z roczników 2004, 2005, 2006 i 2007 – zajęcia prowadzi trener Michał Walczak – Hala Sportowa przy ul. Kusocińskiego – poniedziałki, środy, piątki

** UWAGA  – ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ udziału w zajęciach dzieci w grupach z innymi rocznikami. Dotyczy to w szczególności rodzeństw, krewnych, znajomych itd., a także sytuacji w których trudno dopasować terminy do danej wiekowo grupy.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE CHĘTNE DZIECI DO SPRÓBOWANIA SWOICH SIŁ!!!

Klub Sportowy STAL LA jest czołowym klubem lekkoatletycznym w lekkiej atletyce dziecięcej i młodzieżowej w Polsce. Nasi reprezentanci tylko w tym roku zdobyli 17 MEDALI MISTRZOSTW POLSKI. Największy sukces odniosła sztafeta dziewcząt 14 i 15-letnich zdobywając nie tylko złoty medal MISTZOSTW POLSKI, ale pobijając REKORD POLSKI!!!

Oczywiście tych sukcesów było w tym roku mnóstwo. Wiele dziewczynek i chłopców przychodziło na pierwsze treningi nie wierząc w swoje umiejętności, a już po roku zdobywało WIELKIE SUKCESY.

MOŻE TY TEŻ MASZ TALENT? Jak nie spróbujesz – nigdy się nie dowiesz.

Zajęcia prowadzą znakomici trenerzy KS STAL LA: MICHAŁ I MAREK WALCZAKOWIE, najlepsza w historii ostrowskiej lekkiej atletyki zawodniczka – EWA ROSIAK, świetna sprinterka – KASIA PAWLIK.

W razie pytań prosimy o kontakt KS STAL LA – tel. 507 786 002

Na tytułowym zdjęciu w najczystszej postaci RADOŚĆ. Może i TY będziesz ją przeżywał razem z nami!!!  ZAPRASZAMY – WSZYSTKO PRZED TOBĄ.

Close Menu