Pięć medali KS STAL LA w Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20!!! W ostatnim dniu medale Ewy Piaszczyńskiej, Leny Kanickiej i sztafety 4×400 m

‼️🔝 BREAKING NEWS 🔝‼️
❗️✔️ trzy kolejne medale naszych zawodników podczas HMP w Rzeszowie ❗️🤯💛💙
❗️✔️ kończmy Mistrzostwa Polski z 5 medalami 💪🔥
❗️✔️ dzisiejszy dzień to popis Ewy Piaszczynskiej, Leny Kanickiej oraz sztafety 4x400m MIX U20 💛💙
❗️🔝✔️ Ewa, która w swojej kolekcji ma już występy w reprezentacji Polski oraz wiele medali w sztafetach, pierwszy raz sięgnęła po indywidualny krążek MP 💪💪🔥👏👏 zrobiła to w wielkim stylu zdobywając srebro i bijąc w finale biegu na 200m swój rekord życiowy z czwartego toru – 25,22s 🤯🤯👏👏 jesteśmy niesamowicie dumni z Ewy 🫶🫶💛💙
❗️🔝✔️ pierwszy medal w swojej karierze wywalczyła Lena Kanicka w konkurencji skoku w dal 💪🔥👏👏 Lenka zajęła trzecie miejsce z wynikiem 5,42m – kategoria U18 💪💛💙
❗️🔝✔️ prawdziwy popis dała sztafeta 4x400m Mix U20 która pobiegł w składzie: Kacper Zimniak, Amelia Płócienniczak, Piotr Stojanowski i Dagmara Asamcio 🫶🫶 patrząc na poszczególne składy nasz zespół nie był zaliczany do głównych faworytów do medali, jednak niesamowity charakter, poświęcenie i wola walki zdecydowały że wyszarpali brązowy medal ze świetnym czasem 3.39,61 🔥🔥👏👏
❗️✔️ piąte miejsce w skoku w dal z wynikiem 5,28m zajęła Oliwia Płonka 👏👏🔥💪
❗️✔️ szóste miejsce w biegu na 1000m zajął Hubert Brudło z czasem 2.35,15 🔥🔥👏👏
❗️✔️ w biegu na 600m dziesiąte miejsce zajął Tymek Graff z rezultatem 1.26,28 🔥🔥💪
❗️✔️ świetny bieg z najtrudniejszego pierwszego toru zaliczył Piotr Stojanowski i ostatecznie uplasował się w biegu na 200m na 11 pozycji z rezultatem 23,03s 💪👏🔥🔥
❗️✔️ dobrze pobiegła również sztafeta 4×400 mix w kategorii U18 w składzie: Aleksander Wojtasik, Lena Kanicka, Piotr Rak i Zosia Losy 👏👏🔥🔥 drużyna walczyła ambitnie i uplasowała się w końcowej klasyfikacji na 5 miejscu 💪 niestety dwie żółte kartki za zbyt szybkie reakcje startowe Olka Wojtasika: jedna z finału z biegu na 200m oraz jedna ze sztafety spowodowały że ostatecznie zostaliśmy zdyskwalifikowani 😢😢
❗️✔️ siedemnaste miejsce zajęła nasza druga sztafeta 4×400 mix U18 w składzie: Nikodem Zimniak, Karolina Bieniaszek, Hubert Brudło oraz Oliwia Płonka – czas to 4,11.33 👏👏👏
Podsumowując te słodko-gorzkie Mistrzostwa: jesteśmy zadowoleni z pięciu medali ale pozostaje spory niedosyt gdyż była szansa na jeszcze lepsze rezultaty 💛💙
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pozytywne komentarze 🫶🫶 a przede wszystkim ogromne podziękowania dla