ROSNĄ AKCJE STALI LA U PANA STAROSTY PAWŁA RAJSKIEGO…

ROSNĄ AKCJE STALI LA U PANA STAROSTY PAWŁA RAJSKIEGO…

Pan Starosta Paweł Rajski szybko zareagował na nasze sukcesy po niezwykle udanych Halowych Mistrzostwach POLSKI U20 i U18 rozegranych w poprzedni (12-14 luty) weekend w Toruniu, gdzie jak przypomnę zwyciężyliśmy w klasyfikacji medalowej mistrzostw z 9 medalami (4– złote, 2-srebrne i 3-brązowe). Pokonaliśmy ponad 180 klubów z całej Polski. Spotkanie zostało ustalone na poniedziałek 22 stycznia. Lecz… podczas ostatniego weekendu nasza zdobycz medalowa wzrosła o kolejne trzy krążki… podczas Mistrzostw Polski Seniorów i U23. I tutaj znowu reakcja była natychmiastowa – telefon do mnie od Pana Starosty podczas kończących się Mistrzostw Polski Seniorów i U23 z gratulacjami i zaproszeniem kolejnych trzech osób.
Spotkanie miało miejsce w Starostwie Powiatowym z udziałem 15 zawodników i 4 trenerów (medalistów i jednej finalistki mistrzostw kraju). Pan Starosta pogratulował nam osiągnięć, a na następnie wyjął CZEK na kwotę 10 000 zł. Ucieszyliśmy się ogromnie – wszak nasze potrzeby są coraz większe lecz Pan Starosta powiedział, że czek ten… anulował. Konsternacja… Za chwilę wyjął z uśmiechem CZEK na 15 000 zł!!! gdyż nasze AKCJE po ostatnim sukcesie wzrosły na rynku STAROSTWA!!!
Spotkanie było przesympatyczne w formie rozmowy między Panem Starostą a zawodnikami i trenerami. Paweł Rajski był bardzo zadowolony z promocji powiatu, której jesteśmy realizatorami. Już nie tylko w lokalnych mediach, ale również ogólnopolskich a nawet w ogólnopolskiej telewizji TVP SPORT.
My ze swej strony bardzo cieszymy się, że nasze sukcesy są zauważalne i nagradzane w różnej formie. Wywodzimy się z Ostrowa i Powiatu Ostrowskiego. I naprawdę z dumą prezentujemy się w strojach i z banerami z logami Miasta i Powiatu.
Panie Starosto – zaskoczył nas Pan… Myślę, że na tych AKCJACH PAN NIE STRACI – A ZYSKAMY WSZYSCY
Close Menu