Dwa złote medale lekkoatletów STALI LA Ostrów w HALOWEJ OLIMPIADZIE LDK!!!

Wspaniale dla zawodników ostrowskiej Stali zakończyła się Ogólnopolska Halowa Olimpiada LDK w której udział wzięli udział najmłodsi adepci lekkiej atletyki w Polsce.
Franciszek Grzegorowski w kategorii U12 i Eryk Krakowski zdobyli złote medale z doskonałymi wynikami. Franek – syn Kamili i Marcina Grzegorowskich fantastycznie pobiegł w biegu na 300 m kontrolując przebieg rywalizacji, aby zaatakować na ostatnim wirażu i zwyciężając w czasie 46,05 s. Rekord życiowy pobił o 2 sekundy, co jest ewenementem
Eryk Krakowski – trener – Aleksander Mądry – również znakomicie spisał się w biegu na 60 m zwyciężając, po emocjonującym biegu, o jedną setną sekundy z wynikiem 7,43 s „Życiówkę” pobił o 0,20 sekundy.
Ola Koniarek w kategorii U16 – trener – Marek Walczak – zajęła X m w skoku wzwyż wynikiem 1,45 m Jest to również jej halowy rekord życiowy.
Lena Kanicka w kategorii U16 – trener – Michał Walczak również zajęła X m w biegu na 60 m – 8,18 s. O wyrównanym poziomie świadczy fakt iż aż 3 zawodniczki uzyskały rezultat 8,17 s i jedna z nich nie zakwalifikowała się do finału (decydowały tysięczne części sekundy).
W zawodach wzięły udział dzieci najlepsze w swoich kategoriach wiekowych z 16 województw (tylko po jednym z każdego województwa). Nasza ekipa składająca się z 4 uczestników zajęła VIII m w klasyfikacji klubowej, co jest kolejnym dowodem, iż posiadamy niemal w każdej kategorii wiekowej czołowych zawodników w kraju.
Dziękujemy Marcinowi Grzegorowskiemu za opiekę nad uczestnikami podczas tej wspaniałej imprezy