Pan Starosta Powiatu Ostrowskiego – Paweł Rajski uhonorował lekkoatletów KS STAL LA.

Pan Starosta Powiatu Ostrowskiego – Paweł Rajski uhonorował lekkoatletów KS STAL LA.

Pan Starosta Powiatu Ostrowskiego – Paweł Rajski – zaprosił lekkoatletów KS STAL LA – złotych medalistów Halowych Mistrzostw Polski Juniorów: Natalię Benedykcińską (skok w dal) i Patryka Wykrotę (bieg na 200 m.) wraz ze swoimi trenerami Markiem i Michałem Walczakami, aby podziękować im za wspaniały występ w Toruniu.

Oprócz podziękowań i wręczenia pamiątek uczestnikom spotkania Pan Starosta wręczył na ręce trenerów czek na kwotę 10 000 zł. dla Klubu. Gest ten był absolutną niespodzianką dla zawodników i trenerów. Cieszymy się zawsze z sukcesów naszych podopiecznych i jesteśmy z nich dumni. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, gdy nasze osiągnięcia zostają nie tylko zauważone, ale docenione przez Władze Miasta i Powiatu Ostrowskiego. Stąd niespodzianka w postaci CZEKU przekazanego przez Pana Starostę – Pawła Rajskiego jest dla nas szczególnie cenna.

Pan Starosta był doskonale zorientowany przebiegiem zawodów, lecz dopytywał się o szczegóły rywalizacji, szanse w sezonie letnim, a także dalszy rozwój ich kariery sportowej. Zwrócił również uwagę na świetną pracę organizacyjną w Klubie, pozyskiwanie młodych talentów i profesjonalnie prowadzoną stronę internetową. Sukces jest pochodną wielu czynników – przede wszystkim talentu zawodników oraz profesjonalizmu trenerów i działaczy sportowych. Podsumowując spotkanie powiedział „Kiedy oklaskujemy medalistów wielkich imprez mało kto wspomina właśnie pierwszych trenerów, którzy poznali się na talentach i potrafili je oszlifować tak jak robi to trenerski duet Walczaków. Trenerzy stąd, zawodnicy stąd – tym sukcesy i promocja… także tego – naszego regionu! Tym większa wartość i nasze podziękowanie!”

Close Menu