Zwycięstwo zawodników KS STAL LA w WIELOMECZU MIAST

Rewelacyjny start młodych ostrowskich lekkoatletów i pierwsze w historii zwycięstwo naszego miasta w Wielomeczu lekkoatletycznym młodzików pomiędzy Kaliszem Pleszewem Żerkowem Środą Wielkopolską Władysławowem oraz Ostrowem Wlkp. To było bardzo udane zakończenie sezonu w wykonaniu ostrowskich lekkoatletów i we wspaniały sposób podsumowało nasz świetny rok, który obfitował w wiele sukcesów zarówno sportowych jak i organizacyjnych. W kaliskiej hali byliśmy dzisiaj świadkami wielu poprawionych życiówek oraz gradu medali zawodników KS STAL LA. W sumie zdobyliśmy ich łącznie aż 21 (w tym 10 złotych) i wygraliśmy końcową klasyfikację gromadząc ostatecznie 189 punktów. Drugie miejsce zajął Żerków 123 pkt a trzecie Kalisz 110 pkt.

Cyprian Adamcio w biegu na 600m – 1.39.74s
Pozostali zawodnicy spisali się również bardzo dobrze dokładając cenne punkty do klasyfikacji końcowej.
Cieszy wspaniała atmosfera panująca wśród zawodników, którzy dopingowali i wspierali siebie nawzajem.
To był również udany debiut naszej nowej Trenerki od biegów średnich i długich Kamili Grzegorowskiej, która z sukcesami wystawiła bardzo wielu obiecujących zawodników na dystansach 600 i 1000m.
Za team skoków i sprintów odpowiedzialni w klubie są teraz Kasia, Marek oraz Michał Walczakowie.
Wyjazd na zawody był współfinansowany ze środków Gimna-Miasto Ostrów Wielkopolski